MUĞLA
DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı
![2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_09/01152316_IMG-20220901-WA0003.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erdoğan BAŞAR başkanlığında şube müdürlerimiz ve ilçemizde bulunan tüm okul müdürlerinin katılımıyla Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı değerlendirildi ve 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılına ilişkin önemli hususlarla ilgili bilgilendirmeler yapıldı.