MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aralık Ayı Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Etkinliği

Aralık Ayı Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Etkinliği

 

DATÇA İMAM HATİP ORTAOKULU ARALIK AYI YÖNETİCİ GELİŞİM PROĞRAMI (YÖGEP) ETKİNLİĞİ

 

    Aralık ayı etkinliği olarak belirlenen okulun sosyal çevresiyle yapacak olduğu işbirliği ve çalışmalar kapsamında bu ay Datça Belediyesi  ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Datça  Kazım Yılmaz Meslek yüksek okulu ziyaret edildi.

 

Datça Belediye Başkan Yardımcısı Sayın İnci BİLGİN Okul Müdürü Bilal KARACA, Türkçe öğretmeni Didem GÖKSAL ve öğrencilerimizi makamında kabul etti. Yapılan ziyarette okulumuzun yeni binasına taşınmasından dolayı ihtiyaç duyduğu çöp bidonu, okul bahçesine konulması için bank, okul bahçesinde yarım kalan parke taşı döşemesinin tamamlanması ve okul kütüphanemize kitap hediye edilmesi konularında görüşmeler yapıldı.

 

     Datça İmam Hatip Ortaokulu olarak Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi  Kazım Yılmaz Meslek Yüksek okuluna yapılmış olan gezide  ,öğrencilerimizin burada bulunan bölümler ve  üniversiteyle  ilgili bilgi edinmelerini sağladı. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi  Kazım Yılmaz Meslek Yüksek okulunda bulunan Otel Lokanta Ve İkram Hizmetleri Bölümü / Turizm Ve Otel İşletmeciliği Programı hocası Fırat BİÇİCİ, Otel Lokanta Ve İkram Hizmetleri Bölümü / Aşçılık Programı hocası Emine AY ve Muhasebe Ve Vergi Bölümü / Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları Programı hocası Canan DOĞAN’a yapmış oldukları bilgilendirmeden ve göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

24-12-201824-12-201824-12-201824-12-201824-12-201824-12-201824-12-2018

 

 

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.