MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhuriyetimizin 92. Yılı coşkuyla kutlandı...

Cumhuriyetimizin 92. Yılı coşkuyla kutlandı...

Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen kutlama programına, Datça Kaymakamı Sayın Vehbi BAKIR, Garnizon Komutan Vekili Sayın Erdim ZEREN, Datça Belediye Başkanı Sayın Gürsel UÇAR, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Cüneyt BİLEN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fedai AKIN, daire amirleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 İlçe Kaymakamı beraberinde Garnizon Komutan Vekili ve Belediye Başkanı tören alanındaki öğrencilerin,kurum amirlerinin ve halkın bayramını kutladılar. Ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşi ile Bayrağımız Datça Yılmaz Kardeşler Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından göndere çekildi.

İlçe Kaymakamı Sayın Vehbi BAKIR´ın günün anlam ve önemine dair konuşmasının ardından, Datça Yılmaz Kardeşler Anadolu Lisesi öğrencisi Işıl İMRE ve Şehit Ersoy Yorulmaz Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi öğrencisi Emre ŞAHİN şiirlerini okudular.

 Cumhuriyetimizin 92. kuruluş yıldönümü kutlamaları çerçevesinde yapılan yarışmalarda başarılı olan öğrencilere ödülleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi. Kazım Yılmaz İlkokulu geleceğin aydınlık yüzü olan miniklerinin sergilemiş oldukları halkoyunu sonrasında, 92. Yılını kutladığımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programı Şehit Ersoy Yorulmaz Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Beden Eğitimi Öğretmeni Selim ÖZTÜFEKÇİ´ nin çalıştırdığı bando takımının ruhlarımızı coşturan ritimleri ve geçit töreni ile son buldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fedai AKIN´ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreni ile igili yayınladığı mesaj;

"92. Yıl dönümünde, daha güçlü daha, üretken daha, müreffeh, lider Türkiye temennilerinin dilendiği CUMHRİYET BAYRAMI törenimizi tüm DATÇALI vatandaşlarımızla birlikte kutladık. Emeği geçen tüm okul müdürlerime öğretmenlerime Cumhuriyetimizin ve yarınlarımızın güvencesi olan tüm öğrencilerime çok  teşekkür ediyorum."


Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.