MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Datça Engelim Olmayın Derneğinin Ziyareti.

Datça Engelim Olmayın Derneğinin Ziyareti.

İlçemiz Reşadiye Kazım Yılmaz ilk/orta okulu Müdürlüğü bünyesinde bulunan ve kullanım dışı durumda olan  ek binalarımızın özel eğitim uygulama okulu (yaşam evi) olarak değerlendirilmesi ile ilgili proje toplantımızı  İlçe milli eğitim müdürümüz Sayın Bülent Aldal , Datça Engelim Olmayın Derneği başkanı sayın dilek dündar, Yönetim kurulu Üyesi sayın Ahmet Tuna 'nın katılımlarıyla gerçekleştirdik.

Toplantıda, planlanan okulun fizibilite raporları, Eğitim öğretim planlaması, Ve özel eğitime ihtiyaç duyan bireylerin sosyal kültürel ihtiyaçlarıyla ilgili hangi çalışmaların yapılması gerektiğini   Proje dosyaları, slaytlar ve sunumlar eşliğinde konuşup, fikir alışverişinde bulunduk.

 

 Özel eğitim uygulamalarıyla ilgili deneyimlerini paylaşan ve İlçemizdeki özel eğitim faaliyetlerinin Özel ve tüzel olarak her koşulda destekleneceğini İfade eden datça engelim olmayın derneği başkanı ve yöneticilerine çok teşekkür ederiz.

24-06-202024-06-202024-06-2020

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.