MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Datça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Vefa Örneği

Datça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Vefa Örneği

İlçemize  Kabaklarlı İlkokulunu kazandırmış Merhum Hayırsever Necat KABAKLARLI'nın anısına düzenlenen tüm okullarımızdaki öğrencilerimizin katılımına açık  Kültür,Sanat ve Spor Faaliyetleri, Tenis Turnuvasıyla başladı. Faaliyetlerin ilki olan ve karşılaşmaların 2 gün süreceği Tenis Turnuvası 28 Ağustos 2021 tarihinde  başladı. 9 ve 12 yaş olmak üzere iki grupta sürecek müsabakalara 24 öğrencimiz katılım  sağlamış ve Milli Eğitim Müdürümüz Bülent ALDAL da turnuvalarda hazır bulunarak öğrencilerimize destek vermiştir.

Datça İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bülent ALDAL: "Çocuklarımıza Kabaklarlı İlkokulunu kazandıran merhum Hayırseverimiz Necat KABAKLARLI'yı ölüm yıldönümüne denk gelen bu tarihlerde kendisinin de çok sevdiği öğrencilerimizin katılımıyla anmak istedik. Kendi adını taşıyan ve koridorlarında öğrencilerin koştuğu Kabaklarlı İlkokuluyla her zaman adı gönüllerde yaşayacaktır ancak biz de Kurumumuz adına vefa borcumuzu ödemek ve kendisini anmak ile mükellefiz. Bu anlamda çocuklarımız arasında 'Tenis,basketbol,voleybol,satranç,zeka oyunları,doğa ve sevgi temalı fotoğraf yarışmaları'' düzenledik . Çocuklarımızın geleceği için Kabaklarlı İlkokulunun inşaasını sağlamış Necat Kabaklarlı Beyefendiyi, çok sevdiği çocuklarla manevi anlamda buluşturduğumuz etkinliklerimiz tüm hafta devam edecektir. Ayrıca düzenlediğimiz Tenis Turnuvasına katkılarından dolayı Saygıdeğer Kabaklarlı Ailesine, Değerli okul müdürlüklerimize, Özel büro öğretmenlerine ve Erdem Ersarı Tenis Akademisine çok teşekkür ediyorum."

 

29-08-202129-08-202129-08-202129-08-2021

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.