MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Datça'da Kütüphanesiz Okul Kalmadı

Datça Kaymakamımız Sayın Mesut ÇOBAN, Kabaklarlı İlkokulundan yapılan canlı bağlantıyla okullarımızda kurulan altı kütüphanenin açılışını gerçekleştirdi.
Datça'da Kütüphanesiz Okul Kalmadı

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan'ın eşleri Emine Erdoğan Hanımefendinin himayelerinde başlatılan ''Kütüphanesiz Okul Kalmasın Projesi'' ile Datça'daki okullarımızda da ihtiyaçların karşılanması için çalışmalar başlatılmış ve Reşadiye Kazım Yılmaz İlk/Ortaokulu,Kabaklarlı İlkokulu,Yılmazlar Ortaokulu,Kazım Yılmaz İlkokulu ,Datça Anadolu İmam Hatip Lisesi, Özcan Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde kütüphane kurulumları tamamlanmıştır.Kabaklarlı İlkokulumuzun kütüphanesi Kabaklarlı ailesinin yardımlarıyla, diğer okullarımızın kütüpheneleri ise imece usulü yenilenmiştir. Bir ay gibi kısa zamanda Muğla İl Milli Egitim Müdürlüğümüz kütuphanelerimiz için donanım malzemesi sağlamış; idareci, öğretmen ve diğer çalışanlarımız işbirliği içinde çalışarak kütüphanelerimizi öğrencilerimizin kullanımına hazır hale getirmiştir.İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz adına emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

21-12-202121-12-202121-12-202121-12-2021

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.