MUĞLA
DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Datça'da Milli Ağaçlandırma Günü Fidan Dikim Etkinliği Gerçekleştirildi
![Datça'da Milli Ağaçlandırma Günü Fidan Dikim Etkinliği Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2021_11/11154729_n.jpg)
Ülkemizde ağaç ve orman sevgisini geliştirmek, toplumun bütün kesimlerinin çevreye olan duyarlılıklarına katkı sağlamak ve toplumda çevre konusunda farkındalığı arttırmak amacıyla düzenlenen Milli Ağaçlandırma Günü Fidan Dikim Etkinliği; Datça Kaymakamı Sayın Mesut ÇOBAN, Garnizon Komutanı Sayın Hilmi ÖZKAN, Cumhuriyet Savcısı Sayın Tevfik GÜNDÜZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bülent ALDAL'ın katılımıyla gerçekleşti.