MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DATÇA’DA ÖĞRENEN LİDER ÖĞRETMEN SEMİNERİ

İl Müdürlüğümüz ve ÖRAV işbirliği ile eğitici ve eğlenceli eğitim.
 DATÇA’DA ÖĞRENEN LİDER ÖĞRETMEN SEMİNERİ

           Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Öğretmen Akademi Vakfı (ÖRAV) işbirliği ile İlçemiz Kazım Yılmaz İlkokulu’nda 20-21 Aralık 2014 Cumartesi ve Pazar günleri 09:00 - 17:00 saatleri arasında "Öğrenen Lider Öğretmen" semineri düzenlenmiştir. Seminer ÖRAV Eğitimcileri Faruk EFE, Ömüray AKDEMİR, ve Tuğba BÜYÜK tarafından verilmiştir.

Öğretmenlerimize seminer boyunca "İletişim Becerileri, Sınıf Yönetimi ve Ölçme değerlendirme konusunda eğitim verilmiştir.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fatma BAHADIR’ın (da) bizzat katılımcı olduğu seminerde, seminere katılan öğretmen ve idarecilere, Öğretmen Akademisi Vakfına ve eğitimcilerine teşekkür ederek, eğitimin çok verimli, amacına uygun ve eğlenceli olduğunu, tüm öğretmenlerin bu eğitimi alması gerektiğini belirtmiştir.

 

Eğitimcilere destek sağlamak amacıyla ülkemizde bu alana odaklanmış ilk ve tek sivil toplum kuruluşu olan Öğretmen Akademisi Vakfı - ÖRAV Ağustos, 2008´de kuruldu. Ülkemizde düşünen, sorgulayan ve araştıran bir eğitim modelinin uygulanmasına katkıda bulunmak amacıyla, projeler yürüten ÖRAV 5 yılda Türkiye’nin yaklaşık tüm illerinde 80,000’den fazla eğitimcinin kişisel ve mesleki gelişimlerini sürdürebilmeleri için destek verdi. Bu kapsamda projelerine devam eden ÖRAV gelen talepler doğrultusunda eğitimlerini çeşitlendirmeye başlamış ve daha çok eğitimciye ulaşmak için Bireysel Başvuru sistemini hayata geçirmiştir. Düzenlenen eğitimler tamamen ücretsiz olarak ulaştırılmaktadır.


Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.