MUĞLA
DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Datça'da Orman Yangınları Farkındalığı Sanat Atölyeleri" Kapsamında Ses Atölyesi Gerçekleştirildi
![](/meb_iys_dosyalar/2022_12/26154505_IMG-20221224-WA0002.jpg)
Yürütücülüğünü Özge Çiğdem Denizci'nin yaptığı, Müdürlüğümüzün iştirakçisi olduğu "Datça'da Orman Yangınları Farkındalığı Sanat Atölyeleri" kapsamında, 9-12 yaş arası toplam 30 öğrencimizin katıldığı "Çocuklar İçin Orman Yangını Farkındalık Ses Atölyeleri" gerçekleştirildi.