MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Datçalı İş İnsanı Hayırsever Haluk Laçin'den İlçemize Okul Desteği

Datçalı İş İnsanı Hayırsever Haluk Laçin'den İlçemize Okul Desteği

İlçemize, Datçalı İş İnsanı Hayırsever Haluk Laçin tarafından yaptırılacak 6 derslikli ilkokul binası için Valilik 75. Yıl Toplantı Salonunda protokol imza töreni düzenlendi.  

Protokol imza törenine Muğla Valisi Orhan Tavlı, Datça Kaymakamı Mesut Çoban, İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, Hayırsever Haluk Laçin, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Veli Bozkurt ile Datça İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Aldal katıldı.  

Muğla'da eğitime hayırseverlerin büyük destekleri olduğunu belirten Vali Orhan Tavlı, protokol kapsamında yapılacak okulun, Datça'ya hayırlı olması temennisiyle, eğitime sunduğu değerli katkılarından dolayı Hayırsever Haluk Laçin'e teşekkür etti.  

Konuşmaların ardından okul yapım protokolü, Vali Orhan Tavlı, Hayırsever İş İnsanı Haluk Laçin ve İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay arasında imzalandı.  

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bülent Aldal, "Bir çocuğa en güzel hediye onun yoluna ışık tutmak ve onu parlak bir geleceğe doğru yönlendirmektir. İki ek derslik mi yapsak ile başlayan hikayemizi nezaket ve duyarlılığıyla bir okula dönüştürüp çocuklarımızın yolunu açan İş İnsanı Hayırsever Haluk Laçin Beyefendiye ilçemize kazandıracağı 6 derslikli Laçin İlkokulu için şükranlarımızı sunarız" dedi.

 


17-01-202217-01-2022

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.