MUĞLA
DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
E-Sınav Merkezimizin Yapımı Tamamlandı
![E-Sınav Merkezimizin Yapımı Tamamlandı](/meb_iys_dosyalar/2022_01/26161751_B.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bülent ALDAL, Datça Yılmaz Kardeşler Anadolu Lisesi binasında yapımı tamamlanan ve Bakanlığımız Ölçme ve Değerlendirme Dairesi Sınav İşlemleri Sistemine entegre edilen E-Sınav Merkezinde incelemelerde bulundu ve sisteme dahil bilgisayarların testlerini gerçekleştirdi.
E-Sınav Merkezimizin açılışı ileriki günlerde gerçekleşecek ve Datça halkımız merkezimizden yararlanacaktır. İlçemize hayırlı olsun.