MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde İyi Örnekler Ödül Töreni

Eğitimde İyi Örnekler Ödül Töreni

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün "Mutlu Çocuklar, Mutlu Türkiye" sloganıyla, öğretmenlerimizi yenilikçi uygulamalar geliştirmeye, iyi örnekler sunmaya ve paylaşmaya davet ettiği " Eğitimde İyi Örnekler" ödül töreni 03.10.2019 tarihinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Salonu'nda gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin TÖRE'nin de dediği gibi eğitime alternatif bakış açısı getiren, eğitimi geliştirmeye gönüllü ve kararlı eğitimcilerimizin bu projede " Biz de varız" demesiyle Muğla il genelinde 454 proje oluşturuldu. Bu projelerden 134' ü ödüle layık görüldü.

  • Serbest Zaman uygulama Örneği kategorisinde Reşadiye Kazım Yılmaz İlkokulumuz "Bizim Gözümüzle Bizim Gördüklerimiz" projesiyle 3.
  • Anasınıfı Örneği kateorisinde, Datça Zübeyde Hanım Anaokulu "Trafik eğitim pisti" projesiyle 1.
  • Öğrenme Süreçlerinde Dijital İçerik ve Beceri Destekli Dönüşüm kategorisinde İlçe Milli eğitim Müdürlüğümüz "Datça 3d Uygulama Salonu ve 3 Boyutlu eğitim yazılımı" projesiyle 1.
  • Uluslararası proje Çalışma kategorisinde yine Datça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz "STEPS" projesiyle 1.
  • Hayat Boyu Öğrenme Uygulama Kategorisinde Datça Halk Eğitim Merkezimiz "Su Kabağı İşletmeciliği" projesiyle 3. olmuştur.

Öğretmenlerimizi onurlandıran böyle bir çalışma yaptıkları için emeği geçen herkese teşekkür ediyor, "Biz de varız" diyen tüm Okul Müdürleri, Öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

04-10-201904-10-201904-10-2019

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.