EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER YARIŞMASI 2024 BAŞVURU SÜRECİ
Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okul/kurumlarda sürekli gelişim vizyonuna sahip güvenilir ortamların oluşturulması, bu ortamlarda iyi örnek olarak kabul edilen çalışmaların ortaya çıkarılması, yaygınlaştırılması ve diğer okul/kurumlar tarafından model alınmasını sağlamak amacıyla düzenlenen *Eğitimde İyi Örnekler Yarışması 2024* başvuru süreci 30 Haziran 2024 tarihinde sona erecektir. Okul ve kurumlarımızda yapılan iyi örnek uygulama başvuruları MEYBİS - https://muglaarge.meb.gov.tr/projeler/egitimdeiyiornekler/login.php adresinden yapılmaktadır. Yarışma detaylarının yer aldığı Kitapçık ve güncel Başvuru Formu yarışma başvuru linkinde yer almaktadır. Başvuru yapacak tüm okullarımıza başarılar dileriz.