MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde İyi Örnekler Yarışması İlçe Bilgilendirme Toplantısı Okul ve Kurum Müdürlerimizin Katılımıyla Gerçekleştirildi

Eğitimde İyi Örnekler Yarışması İlçe Bilgilendirme Toplantısı  Okul ve Kurum Müdürlerimizin Katılımıyla Gerçekleştirildi

Milli Eğitim Bakanlığının insan kaynağının verimli kullanılması ve hakkaniyetli bir şekilde ödüllendirilmesi, eğitim ortamları ve insan kaynaklarının geliştirilmesi ve yenilikçi uygulamalara imkân sağlanması amacıyla  Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen  Eğitimde İyi Örnekler Yarışması İlçe bilgilendirme toplantısı okul ve kurum müdürlerimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Gelişim vizyonuna sahip güvenilir ortamların oluşturulması, bu ortamlarda iyi örnek olarak kabul edilen çalışmaların ortaya çıkarılması, okullar arası başarı farkının minimize edilmesi, yaygınlaştırılması ve diğer okul/kurumlar tarafından model alınmasını sağlamak amacıyla düzenlenen Eğitimde İyi Örnekler Yarışması'nda ilçemizdeki çalışmalar değerlendirildi.

04-01-202304-01-2023

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.