MUĞLA
DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
'Eğitimde İyi Örnekler' Yarışmasında 'Etkin Öğretim' Alanında İlçemiz Yılmazlar Ortaokulu İl Birincisi Oldu
!['Eğitimde İyi Örnekler' Yarışmasında 'Etkin Öğretim' Alanında İlçemiz Yılmazlar Ortaokulu İl Birincisi Oldu](/meb_iys_dosyalar/2022_10/21111827_IMG-20221019-WA0001.jpg)
Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen 'Eğitimde İyi Örnekler' yarışmasında Etkin Öğretim alanında ''Atma,Üret,Oyna,Öğren''adlı projesiyle il birinciligi alan Yılmazlar Ortaokulumuzu kutluyor,emeği geçen tüm öğrenci,ögretmen ve idarecilerimizin başarılarının devamını diliyoruz.