Fidanlarımız Geleceğe Nefes Olsun
![Fidanlarımız Geleceğe Nefes Olsun](/meb_iys_dosyalar/2020_11/11152533_Screenshot_20201111-144326_WhatsApp.jpg)
Geçtiğimiz yıl Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ın himayesinde Tarım ve Orman Bakanlığı ile Orman Genel Müdürlüğü'nün koordinasyonunda başlatılan "Geleceğe Nefes" kampanyası bu yıl da 11 Kasım saat 11:11'de 81 il ve 922 ilçede aynı anda gerçekleşti. Datça Milli Eğitim Müdürlüğü olarak fidan dikimine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bülent ALDAL, okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz katıldı. Azerbaycan, Bosna-Hersek, Malta, Kosova, Senegal, Kazakistan ve Ukrayna'nın da aralarında bulunduğu 30 ülkenin katıldığı kampanyanın ve dikilen fidanların "Geleceğe Nefes" olacağına inanıyoruz.