MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırsever Zeliha TAŞ Hanımefendinin Destekleriyle Bakım ve Onarımı Yapılan Mustafa Kutluay İlk/Ortaokulunun Ek Binasının Açılışı Gerçekleştirildi

Hayırsever Zeliha TAŞ Hanımefendinin Destekleriyle Bakım ve Onarımı Yapılan Mustafa Kutluay İlk/Ortaokulunun Ek Binasının Açılışı Gerçekleştirildi

Hayırsever Zeliha TAŞ Hanımefendinin destekleriyle bakım,onarım ve tadilatının yapıldığı Mustafa Kutluay İlk/Ortaokulunun Ek Binasının açılışı 17.06.2022 tarihinde gerçekleştirildi.

Ek bina açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent ALDAL, Jandarma Karakol Komutanı Fethi DENİZ, Belediye Meclis Üyesi Hilmi SEZER, Cumalı Mahallesi Muhtarı Semih Hakkı ÇUKADAR, Yaka Mahallesi Muhtarı Serhat YILMAZ, Sındı Mahallesi Muhtarı Ramazan BİTEZLİ, Yazı Mahallesi Muhtarı Mert YALÇIN, Mesudiye Mahallesi Muhtarı Cüneyt AYDENİZ, Çeşmeköy halkı, veliler, öğrenciler ile Hayırsever Zeliha TAŞ ve çocukları katıldı. Okulda gerçekleşen törende, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent ALDAL tarafından Zeliha TAŞ'A eğitime sağladıkları katkılardan dolayı Plaket verildi. Yemekhane ve anasınıfı dersliklerini içeren binanın açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından öğrencilere fidan dağıtımı yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent ALDAL "Mustafa Kutluay İlk/Ortaokulumuz ek bina ile öğrencilerimizin hizmetine sunulan yemekhane ve anasınıfı dersliklerine kavuştu. Çocuklarımız bundan sonra daha iyi şartlarda yemek yiyecek ve anasınıfı öğrencilerimiz ayrı bir binada eğitim görecekler. Hayırsever Zeliha TAŞ'a, ailesine ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim. Öğrencilerimize hayırlı olsun" dedi.

20-06-202220-06-2022

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.