İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ´nin İlçemizi Ziyareti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ´nin İlçemizi Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2017_02/10104650_09231901_16508057_1909152702654423_6186060784884757020_n.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ Özcan Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde düzenlenen kahvaltılı istişare toplantısında ağırlandı. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fedai AKIN, Şube Müdürlerimiz Sayın Erdoğan BAŞAR ve Halil TERZİ´nin yanı sıra Okul Müdürleri, Muhtarlar ve Okul Aile Birliği Temsilcileri katıldı. Toplantıda ilçemiz geneli Eğitim - Öğretim değerlendirmesi, okullarımızın genel değerlendirmesi yapıldı. Toplantının ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, İlçemizde bulunan okullarda incelemelerde bulunarak öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.