MUĞLA
DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüzden ziyaret
İl Müdürümüz Sayın Tamer KIRBAÇ´tan yerinde incelemeler.![İl Milli Eğitim Müdürümüzden ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2014_12/k_03100253_20141202_163235_resized_1.jpg)
02/12/2014 tarihinde ilçemize teşrif eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Tamer KIRBAÇ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fatma BAHADIR’ı makamında ziyaretinin ardından Müdürlüğümüze bağlı okullara ziyaret gerçekleştirmiş, Kurum Müdürleri , Okul Yönetimleri, Öğretmen ve öğrencilerle görüşerek Eğitim ve Öğretim hakkında bilgi almıştır.