MUĞLA
DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı yapıldı
![İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_30111448_img20150327wa0004.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Tamer KIRBAÇ´ın başkanlığında Akyaka Yücelen Hotel´de gerçekleştirildi. Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Tamer KIRBAÇ´ın ilçelere yapmış olduğu ziyaretler sonrasında çıkan sonuçların, YGS(Yükseköğretime Geçiş Sınavı), Ortak Sınav sonuçlarının değerlendirilmesi ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Tamer KIRBAÇ´ın Valimiz Sayın Amir ÇİÇEK ile yaptığı toplantıda eğitim adına alınan kararlar İlçe Müdürleriyle paylaşıldı.