MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ferman AKBULUT'un Veda Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ferman AKBULUT'un Veda Mesajı


 

        2018 yılının Şubat ayından itibaren yürütmekte olduğum Datça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevim Muğla İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevine atanmam sebebiyle bugün itibariyle son bulmaktadır. Görev sürem boyunca Datça İlçe Milli  Müdürlüğündeki yönetici ve personel arkadaşlarım, okul yöneticilerim, öğretmenler ve tüm çalışma arkadaşlarımla iş birliği içerisinde uyumlu bir çalışma ortamı oluşturduğumuza ve geleceğimizin teminatı gençlerimizin eğitimine katkı sağladığımıza inanıyorum. Çalışmalarımızda hep yanımızda olan ve bizden desteğini hiç esirgemeyen Kaymakamımız Sayın Mesut ÇOBAN  başta olmak üzere tüm Kamu Kurum ve Kuruluş yönetici ve çalışanlarına teşekkür ederim.  Yine bu süre zarfında  işbirliği içinde olduğumuz  kişi ve   kuruluşların eğitime katkılarının süreceğine inancımla her zaman kurumum adına minnettar kalacağımı da eklemek isterim.

        Datça'da çalışma fırsatını bulduğum herkese  ve varlıklarından umut aldığım öğrencilerimize veda ederken bundan sonra da devam edecek yeni çalışmalarda tekrar karşılaşmak ve görüşmek umuduyla ,sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Gönül verip gönül aldığımız Datça'ya ve insanına sevgim sonsuzdur.

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.