MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bülent ALDAL' ın Yeni Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bülent ALDAL' ın Yeni Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

            Saygıdeğer öğretmen arkadaşlarım, Sevgili öğrenciler...

            Okullarımızın sizler yokken boynu bükük, koridorlarımız tıpkı kuru bir çiçek gibi solgundu. Derin bir sessizlik, terk edilmişlik hakimdi okullarımızda. Sizler tüm olumsuzlukların can suyusunuz. Okullarımıza tekrar hoş geldiniz.

            Şimdi birlikte her şeyi gözden geçirme zamanı. Bizler zor dönemlerdeki Ulusal Kurtuluş Savaşı'nın mücadelesini vermiş atalarımızın torunlarıyız. Kaybettiğimiz zamanları sevgimiz, saygımız ve çalışkanlığımız ile geri kazanacağız. Bu sancılı günler, ancak kararlılığımız ile geride kalacak, hayatın gölgeli yanlarına bir aydınlık ışık tutmak üzere yol alacağız.

Sevgili veliler...

Okullarımız sevgili çocuklarımız için hazırlanmış durumda. Sevgimiz ve emeğimizle her zaman yanlarında olacak, sizlerin de  rehberliği ve desteği ile onları  geleceğe hazırlayacağız.

Sevgimizle, yeteneğimizle biricik umudumuz çocuklarımıza güzellikler katacağımız bir yıl olması dileğiyle, başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal eden tüm öğretmenlerimizi rahmet ve saygıyla anıyor, eğitim dünyamıza geçmişten bugüne emek veren tüm öğretmenlerimize saygı ve şükranlarımı sunuyorum. 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı hepimize hayırlı olsun.

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.