MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bülent ALDAL Karne Gününde Öğrencilerin Heyecanını Paylaştı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bülent ALDAL Karne Gününde Öğrencilerin Heyecanını Paylaştı

Bugün tüm Türkiye'de olduğu gibi ilçemizde de talep eden öğrencilerimize  basılı karne, başarı belgeleri ve mezuniyet diploması Okul Müdürlüklerimizce verildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bülent ALDAL, Kazım Yılmaz İlkokulunda karne alan öğrencilerimizin sevincine ortak olurken ''Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır. Onlara gösterdiğimiz sevgi her zaman koşulsuzdur. Bugün almış oldukları karnelerin çocuklarımızın Salgın Döneminde göstermiş oldukları özveriyi, fedakarlığı yansıttığını unutmadan onlara koşulsuz sevgimizi göstermeliyiz.Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ifade ettiği gibi geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalı bir eğitime bağlıdır. Bu zorlu süreçte öğrencilerimizi,  geleceği için her zaman destekleyen okul idarelerimize, değerli öğretmenlerimize ve sevgili velilerimize teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızın fiziksel, duygusal, akademik gelişimine yönelik etkinliklerin yer aldığı, 5 Temmuz itibariyle başlayacak olan Telafide Ben de Varım programına tüm öğrencilerimizi bekliyoruz.'' dedi.

02-07-202102-07-202102-07-2021

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.