MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bülent ALDAL'ın 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı İkinci Yarıyıl Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bülent ALDAL'ın 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı İkinci Yarıyıl Mesajı

Biricik umudumuz, sevgili çocuklarımız! Biz öğretmenlerinizin hayatta en çok hoşuna giden ses, sizlerin sınıf ve okul koridorlarındaki sesidir. Sizleri ve okullarımızı dolduran seslerinizi çok özledik. Sizler ile bizler sevgi ile saygı gibiyiz, el ele tutuşup dünyaya güzellikler getirmek için bir arada olmalıyız. Biz öğretmenleriniz, sizlerin masumiyetinden aldığımız güç ve güvenle varız. Sizlerle başaracağız.

MASKE, MESAFE ve TEMİZLİK konularında ne kadar hassas, sağlam ve kararlı bir davranış gerçekleştirirsek, sizsiz bir çiçek gibi solan okullarımız sizlerle açacak, biz öğretmenleriniz ise sizlere cansuyu olacağız. Lütfen ama lütfen kendinize ve ailelerinize söz verir gibi hijyen kurallarına uyalım.  Aynı zamanda yüz yüze ve uzaktan eğitim derslerimize katılımcı olun ki bir an önce eksikliklerimizi telafi edelim. Hayata anlam katan sevgili çocuklarımız! İyi ki varsınız, sizleri çok seviyoruz. 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılının ikinci dönemi hayırlı uğurlu olsun. Hepinize sağlık ve başarılar dileriz. Hoş geldiniz! 

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.