MUĞLA
DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bülent ALDAL'ın 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 2. Yarıyıl Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bülent ALDAL'ın 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 2. Yarıyıl Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2022_02/07105942_IMG-20210924-WA0018.jpg)
"Değerli eğitim yöneticisi, öğretmen ve personelimiz başta olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarıma, sevgili öğrencilerimize ve değerli ailelerine en içten sevgilerimi ve başarı dileklerimi sunar, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Döneminin eğitim camiamız için hayırlı ve başarılı geçmesini temenni ederim."
Bülent ALDAL
Datça İlçe Milli Eğitim Müdürü