İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bülent ALDAL'ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bülent ALDAL'ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2020_12/03134636_3_ARALIK.jpg)
Yeryüzünde tüm insanların bir varoluş yazgısı var, birçok şeyin nesi, niyesi, niçini tam olarak bilinmiyor. GELİN FARKINA VARALIM, sevgimizle dokunalım, içe attıklarının, sakladıklarının, sustuklarının sesini duyalım. 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde, sevgili çocuklarımızı, değerli ailelerini ve fedakar özel eğitim öğretmenlerimizi, sivil toplum dayanışma dernekleri temsilcilerini saygılarımla selamlıyorum.
Bülent ALDAL
İlçe Milli Eğitim Müdürü