MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fedai AKIN´ın Dönem Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fedai AKIN´ın Dönem Sonu Mesajı

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1. DÖNEM SONU MESAJI

Sevgili Öğrencilerim,

              Uzun bir maratonun sonunda birinci dönemi bitirmiş bulunuyorsunuz. Artık tatil ve dinlenme zamanı. Bu tatili en iyi şekilde değerlendirmenizi diliyorum. Bol bol dinleniniz. Ancak, kitap okumayı ve başarısız olduğunuz derslerde tekrar yapmayı da unutmayınız. Öğrendiğiniz bilgilere geri dönüşler yaparak hafızanızı güçlendirmenizi ve bilgilerinizi pekiştirmenizi tavsiye ediyorum. Yakın gelecekte aydınlık ülkemizde söz sahibi olacak ve Ülkemiz sizlerin çalışmalarıyla dünyanın saygın ülkeleri arasında hak ettiği yeri alacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize iyi tatiller diliyorum gözlerinizden öpüyorum.

 

Kıymetli Veliler;

              Yeni başladığım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimde, çocuğunuzun karnesine yansıyan sonuç ne olursa olsun onunla sevginizi paylaşın. Başarısızlığın hayatın sonu olmadığını biraz daha gayretle her şeyin üstesinden gelebileceğini ona anlatın. Sonuçlar ne olursa olsun onu sevmekten asla vazgeçmeyeceğinizi ısrarla vurgulayın. Unutmayın ki; Elde edilen başarılarda ne kadar payınız varsa başarısızlıklarda da o kadar pay sahibisiniz. Evlatlarınızla gurur duyacağınız temennisiyle hepinizi selamlıyorum.

 

Değerli Meslektaşlarım,

               Ülkemizin ve Cumhuriyetimizin geleceğini emanet ettiğimiz çocuklarımız sizlerin eseri olacaktır. Ülkemizin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ ün göstermiş olduğu çizgiden ve ilkelerden ödün vermeden bilgi ve teknoloji yolunda sizlere büyük görev düşmektedir. Bu zorlu ve meşakkatli yolda hepinize başarılar diliyor, saygıyla selamlıyorum. 

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.