MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fedai AKIN´ın Kurban Bayramı Tebrik Mesajı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fedai AKIN´ın Kurban Bayramı Tebrik Mesajı.

       Milli birlik ve beraberliğimizi, huzur ve bütünlüğümüzü hedef alan menfur saldırıların yaşandığı bu günlerde, milletçe büyük bir imtihandan geçtiğimiz günlere şahitlik ediyoruz. 

         Aziz milletimizin bu çirkin oyunlar karşısında geliştirdiği sabır ve metanet sayesinde manevi dinamiklerimiz daha da güçlenecek, milletçe daha müreffeh ve daha huzurlu bir gelecek için birbirimize daha sıkı bir şekilde kenetleneceğiz.          Kardeşliğimize yönelen hain saldırılar karşısında milli ve manevi değerlerimizden aldığımız güçle daha güçlü yarınları hep birlikte inşa edeceğiz.          Bu vesileyle mübarek gün ve geceler, milli ve dini bayramlarımız milli birlik ve bütünlüğümüzün sigortası olan müstesna zaman dilimleridir.          İlçemiz ve ülkemizdeki vatandaşlarımıza, birlik ve beraberlik içerisinde, insanı insan yapan değerleri yaşamlarına hakim kılacakları mutlu ve huzurlu bir ömür diliyor, tüm Datça halkının ve eğitim camiamızın  Kurban Bayramı´nı kutluyorum.

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.