MUĞLA
DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Lise ve Ortaokullar arasında 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Spor müsabakaları düzenlenmiştir.
![İlçemiz Lise ve Ortaokullar arasında 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Spor müsabakaları düzenlenmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2018_05/15113213_be.jpg)
İlçemiz Lise ve Ortaokullar arasında 19.04.2018 - 11.05.2018 tarihlerinde sportif müsabakalar düzenlenmiştir. Liseler ve Ortaokullarda futbol kız-erkek, Basketbol kız-erkek, Voleybol kız-erkek, Masa Tenisi ve Badminton müsabakalarında dereceye giren okul ve öğrencileri 19 MayısAtatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramında düzenlenecek ödül töreninde ödüllerini alacaklardır.
Dereceye giren Takım ve Ferdi sporlar ektedir.