MUĞLA
DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde Eğitimde Ufuk Turu Çalıştayı Tamamlanmıştır
![İlçemizde Eğitimde Ufuk Turu Çalıştayı Tamamlanmıştır](/meb_iys_dosyalar/2020_01/16132425_IMG_2903.jpg)
Muğla Eğitimde Ufuk Turu Datça çalıştayı ülkemizin 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda bilişsel ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmak amacıyla 14/15.01.2020 tarihinde Reşadiye Kazım Yılmaz İlk/ Ortaokulunda; idareci, öğretmen ve dış paydaşlarımız olmak üzere toplam 70 katılımcıyla gerçekleştirilmiştir. Katılımcılarımıza çalıştaya yaptıkları değerli katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.