MUĞLA
DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde Kan Bağışı Kampanyası Eğitimi Verildi
![İlçemizde Kan Bağışı Kampanyası Eğitimi Verildi](/meb_iys_dosyalar/2019_04/15160344_IMG_2234.jpg)
Türkiye Kızılay Derneği Marmaris Kan Bağışı Merkezi Müdürlüğü tarafından 15 Nisan 2019 Pazartesi günü saat 14.00 da İlçemiz Yılmazlar Ortaokulu 3d Sinema Salonunda kan bağışı eğitimi verilmiştir . Eğitime İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferman AKBULUT, Şube Müdürü Erdoğan BAŞAR, okul yöneticileri, rehber öğretmenler ve okul aile birliği başkanları katılmıştır.