MUĞLA
DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde Mayıs Ayı DKAP Çalışmaları Gerçekleştirildi
![İlçemizde Mayıs Ayı DKAP Çalışmaları Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2021_06/14155158_WhatsApp_Image_2021-06-02_at_14.05.37.jpg)
Mayıs ayı DKAP Toplantısı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin katılımı ile gerekleştirilmiş olup; toplantıda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinde etkilişim becerileri etkili ve lider öğretmenlik sınıf yönetimi ve sınıf yönetimini etkileyen öğretmen davranışları değerlendirildi.
Ayrıca; LSG-TYT ve AYT sınavları ile ilgili istişare de bulunuldu.