MUĞLA
DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde Nisan-Mayıs Ayı YÖGEP Çalışmaları Gerçekleştirildi
![İlçemizde Nisan-Mayıs Ayı YÖGEP Çalışmaları Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2022_06/02165933_yogep.mayYs111.jpg)
Nisan-Mayıs ayı YÖGEP etkinliğinde okulumuz rehber öğretmeni Bilal Yılmaz; teknoloji, internet, sosyal medya bağlamında e-bağımlılık üzerine sorunlar ve çözüm önerileri konusunda öğretmenlerimize seminer vererek bu kapsamda çözüm önerileri, yol haritası, veli ile olan etkileşim sonucunun nasıl değerlendirileceği hakkında bilgilendirme yaptı.