MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KİGDER´den Ziyaret

Datça Kadın İşgücünü Geliştirme Derneği(KİGDER) Başkan ve yardımcısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fatma BAHADIR´ı ziyaret etti.
KİGDER´den Ziyaret

     Datça Kadın İşgücünü Geliştirme Derneği(KİGDER) Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında 5 Aralık Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı’nın verilme günü akşamında  yapmış oldukları yemek organizasyonu ile  öğrencilerin eğitim masraflarını karşılamak üzere 8 öğrenciye  burs desteği sağlamışlardır.

         Reşadiye Kazım Yılmaz Ortaokulu’ndan 1, Şehit Ersoy Yorulmaz METEM’den 2, Özcan Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden 2, Datça Yılmaz Kardeşler Anadolu Lisesinden  3 öğrenci olmak üzere toplam 8 öğrencinin yararlanacağı burs imkanı için İlçe Milli Müdürü Fatma BAHADIR, eğitime gönül veren Datça Kadın İşgücünü Geliştirme Derneği Başkanı Menşure YAVUZ, Başkan Yardımcısı Mürüvvet SOYALP ile tüm dernek yönetim kuruluna teşekkürlerini iletti ve bu anlamlı projenin öğrencilerimiz açısından önemine değinerek bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.