MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS Sınav Görevli Kılavuzu Videosu

6 Haziran 2021 Pazar günü gerçekleştirilecek olan "Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumları Merkezi Sınavı" ile ilgili, Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme Değerlendirme Merkezimiz tarafından kılavuz videolar hazırlandı.  
LGS Sınav Görevli Kılavuzu Videosu

 

Fen liseleri, sosyal bilimler liseleri, mesleki ve teknik Anadolu liselerinin Anadolu teknik programları ve özel program ve proje uygulayan ortaöğretim kurumlarına, öğrenci seçmek amacıyla yapılacak merkezî sınavının uygulanışı ile ilgili Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme Değerlendirme Merkezimiz kılavuz videolar hazırladı. 

 

İki oturum hâlinde gerçekleştirilecek olan "Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumları Merkezi Sınavı" ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına; "2021 LGS Öğrenci Kılavuzu", "2021 LGS Genel Bilgilendirme", "2021 LGS Sınav Görevlileri Kılavuzu" olmak üzere 3 farklı içerikten oluşan videolarımızı izleyerek ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.