MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürler Kurulu Toplantısı yapıldı

Müdürler Kurulu Toplantısı yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fedai AKIN´ın başkanlığında 17/03/2015 tarihi saat 15:00´da başlayan toplantıda tüm okul ve kurum müdürleri hazır bulundu.

12 Mart tarihinde ilçemizde düzenlenen İstiklal Marşı´nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u anma törenini düzenleyen Datça Yılmaz Kardeşler Anadolu Lisesi Müdürlüğüne teşekkürlerini ileterek toplantıyı başlatan Sayın Fedai AKIN, önümüzdeki tüm tören ve programların da bu şekilde sorunsuz ve güzel tamamlanması yönünde temennilerini iletti.

23 Nisan tarihinde kutlanacak olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için tüm görevlendirmelerin yapıldığı toplantıda İlçe genelinde Satranç turnuvasının ve Geleneksel hale gelen Uçurtma Şenliğinin yine düzenlenmesi karara bağlandı.

İl Milli Eğitim Müdürümüzün 20 Mart tarihinde ilçemize gerçekleştireceği ziyaretle ilgili tüm hazırlıkların tamamlanması yönünde talimat veren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fedai AKIN ziyaretin içeriği hakkında genel bilgiler verdi.

İlçemiz eğitim öğretim durumunun da değerlendirildiği toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.