MUĞLA
DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencilerimiz Şehitlik Ziyaretinde Bulundu
![Öğrencilerimiz Şehitlik Ziyaretinde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2021_03/18152155_Yehitlik.jpg)
18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 106. yıldönümü münasebetiyle öğrencilerimiz Şehitlik ziyaretinde bulundu. İlçemiz Şehidi Ersoy Yorulmaz'ın kabir ziyaretinde İstiklal Marşımızın okunmasının ardından, kendisinin ve tüm şehitlerimizin ruhu için Kur'an-ı Kerim tilavet edildi. Vatan uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizin ruhları şad, mekanları cennet olsun.