MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okulum Temiz Belgeleri Yenilendi

Okulum Temiz Belgeleri Yenilendi

Milli Eğitim Bakanlığı ile Türk Standartları Enstitüsü arasında, 27 Temmuz 2020 tarihinde imzalanan "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme İş Birliği Protokolü" kapsamında, hijyen şartlarının geliştirilmesi, enfeksiyonu önleme ve kontrol süreçlerinin tutarlı, geçerli, güvenilir, tarafsız bir anlayışla sürdürülmesi amacıyla "Okulum Temiz" belgelendirme programı yürürlüğe alınmıştı. İlçemizde bulunan tüm okullarımız "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme Kontrol Kılavuzu" içerisinde belirtilen tüm faaliyetlerin, eylem  planlarının, talimatların, eğitimlerin vb. işlemlerin tam olarak yerine getirilmesi ve soru listesinde belirtilen şartların tamamlanması suretiyle ''Okulum Temiz Belgesi'' almaya hak kazandı. Belgeler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bülent ALDAL tarafından Okul Müdürlerine verildi. Emeği geçen tüm idareci,öğretmen ve okul çalışanlarını Müdürlüğümüz adına tebrik ederiz.

24-09-202124-09-202124-09-2021

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayrıca Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan Covid-19 Koruyucu Hijyen Setleri, İlçe Müdürümüz Sayın Bülen ALDAL tarafından öğretmenlerimize ve okul yöneticilerimize ulaştırıldı. İlimizdeki okullarda öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından üretimi gerçekleştirilen Hijyen Kitlerinin yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

24-09-2021

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.