MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Ortaöğretimde 10.000 Okul LİSEDEYİZ" Projesi Kapsamında, İlçemiz Ortaöğretim Kurumları Müdürlerinin Katılımlarıyla Bilgilendirme Toplantısı YapıldıOrtaöğretim, Din Öğretimi, Mesleki ve Teknik Eğitim, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüklerine bağlı okul/kurumların ortaöğretim kademelerinde akademik, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimi destekleyen okul ortamlarının oluşturulmasını sağlamak, okullar arası başarı farklarını azaltmak, eğitimde imkan ve fırsat eşitliğini güçlendirmek amacıyla hazırlanan "Ortaöğretimde 10.000 Okul LİSEDEYİZ" projesi kapsamında, İlçemiz Ortaöğretim Kurumları Müdürlerinin katılımlarıyla bilgilendirme toplantısı yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdoğan BAŞAR'ın başkanlığındaki toplantıda Şube Müdürlerimiz Fatma BAHADIR ve Volkan OKATAN da bulundu.Toplantıda "Ortaöğretimde 10.000 Okul LİSEDEYİZ" projesi ilgili ön bilgilendirme yapıldı ve tüm Ortaöğretim Kurumlarımızın bu projede yer alması için gerekli hazırlıklar hakkında konuşuldu.

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.