MUĞLA
DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ortaokul Öğrencilerimizden Datça´ ya 2 Başarı Birden
![Ortaokul Öğrencilerimizden Datça´ ya 2 Başarı Birden](/meb_iys_dosyalar/2019_05/03171721_IMG_4446.jpg)
Ticaret bakanlığı Tarafından, Türkiye Geneli Tüketici ve Tüketim Konulu Resim yarışmasında 1. olan Datça Yılmazlar Ortaokulu 5/A sınıfı öğrencisi Melike AKYÜZ ve 2. olan Reşadiye Ortaokulu 7/D sınıfı öğrencisi Zeynep KAYA´ ya Datça kaymakamı Mesut ÇOBAN,Muğla İl Ticaret Müdür Vekili tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ferman AKBULUT´ un katılımıyla ödülleri takdim edilmiştir. Öğrencilerimize başarılarının devamını diliyoruz.