MUĞLA
DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sevgili Çocuklar "Biz Hazırız".
![Sevgili Çocuklar](/meb_iys_dosyalar/2020_09/16134903_e5967fa8-dea5-4078-9de7-f3216d93866e.jpg)
İlçemiz okulları Eğitim Öğretim hazırlıklarını titizlikle yapmaktalar. İdarici ve öğretmenlerimiz bireysel ve gönüllü çalışmalarla öğrencilerimizi en temiz eğitim ortamında ağırlamak için gayretli çalışmalarını devam ettirmektedir. Tüm okullarımız " Okulum Temiz Belgesi " alabilmek için tüm kriterleri tamamlanmaktadırlar. Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından öğretmen, çalışan ve servis şöförlerine yönelik hijyen eğitimleri başlamış olup devam etmektedir.