MUĞLA
DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sevgili Çocuklar
![Sevgili Çocuklar](/meb_iys_dosyalar/2020_09/17163312_a75417bb-bcea-46b1-8d03-5a4e4201d049.jpg)
İlçemiz okulları Eğitim Öğretim hazırlıklarını titizlikle devan ettirmektedir. İdarici ve öğretmenlerimiz bireysel ve gönüllü çalışmalarla öğrencilerimizi en temiz eğitim ortamında ağırlamak için gayretli çalışmalarını devam ettirmektedir Tüm okullarımız " okulum temiz belgesi " alabilmek için tüm kriterleri tamamlanmaktadırlar halk eğitim merkezi müdürlüğü tarafından öğretmen, çalışan ve servis şöförlerine yönelik hijyen eğitimleri başlamış olup devam etmektedir.