MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIFTA VE OKULDA YENİLİKÇİ EĞİTİM LİDERLİĞİ SEMİNERİ

SINIFTA VE OKULDA YENİLİKÇİ EĞİTİM LİDERLİĞİ SEMİNERİ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ORGANİZASYONUYLA 11 EYLÜL 2015 TARİHİNDE 9.00-12.00 SAATLERİ ARASINDA BÜLENT ECEVİT KÜLTÜR MERKEZİ’NDE DÜZENLENEN;

 “SINIFTA VE OKULDA YENİLİKÇİ EĞİTİM LİDERLİĞİ”

  EĞİTİMİ DR. HAYAL KÖKSAL TARAFINDAN VERİLDİ.

Eğitime tüm okul ve kurumlardaki idareci ve öğretmenler katıldı. Eğitimci Dr. Hayal KÖKSAL katıldığı ve şimdiye kadar yürüttüğü projelerden bahsettiği seminerde sınıfta ve okulda yenilikçi eğitim liderinin nasıl olacağına dair ip uçları verdi. Seminerin ikinci yarısında ise yenilikçi eğitim proje örneklerini katılımcılarla paylaştı. Soru cevap bölümüyle devam eden seminer katılımcıların Eğitimci Dr Hayal KÖKSAL´ı tebrikleriyle tamamlandı.

DR. HAYAL KÖKSAL Lisans ve Yüksek Lisansını “İngilizce Dil Eğitimi”, Doktorasını “Eğitim Bilimleri” alanlarında yapmış olan bir eğitimcidir. 1997 yılından bu yana Boğaziçi Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Yabancı Diller Eğitimi ve Eğitim Bilimleri Bölümlerinde yarı zamanlı Öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

1998 yılından bu yana MEB ile çeşitli Hizmet-İçi Eğitim programlarıyla “Öğretmenlerin Hizmet-içi Eğitim Programlarında ders vermiş olan Köksal 2004-2009 yılları arasında Microsoft Türkiye’nin Yenilikçi Öğretmenlik Programının danışmanı ve eğiticinin eğiticisi olarak çalışmıştır.

 

1999-2013 yılların arasında ‘Kalite Okulları Türkiye ve Avrasya Merkezleri’nin Direktörlüğünü yapmış olup 2003 yılından bu yana da Merkezi Hindistan’da olan “Eğitimde Mükemmellik Dünya Konseyi’nin Türkiye Genel Direktörlüğünü yürütmektedir. Ulusal ve uluslararası bilişim ve yaratıcılık projeleri tasarımcısı ve koordinatörü olan Köksal Sivil Toplum kuruluşlarında da çalışmaktadır. Yenilikçi İmece Derneği_Yimeder’in kurucu başkanıdır. 14 kitabı ve çeşitli Kongre ve Konferanslarda sunulmuş 100 e yakın bilimsel makalesi vardır.

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.