MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Spor Yapmayan Kalmasın

Spor Yapmayan Kalmasın

        Öğretmenler Günü Programı kapsamında İlçe düzeyinde yapılacak çalışmalardan   "Spor Yapmayan Kalmasın" etkinliğinde öğretmenlerimiz çok eğlendi. "Bir şort, bir tişört al sen de gel" sloganı ile planlanan etkinlik Datça Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Çim Sahada gerçekleşti. Datça ilçesindeki okul öncesi,ilkokul,ortaokul ve ortaöğretim kurumlarında görev yapan öğretmenlerin katılımıyla gerçekleşen basketbol, voleybol, futbol, müsabakalarının yanında Goalball oyunu da öğretmenlerimizin zevkli vakit geçirmesini sağladı. Etkinliklere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ferman AKBULUT, Şube Müdürlerimiz Erdoğan BAŞAR ve Lütfü ÖZÇINAR  da katılmıştır.
        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ferman AKBULUT  "Ara Tatil programında düzenlenen spor etkinliğinde amacımız öğretmenlerimizin motivasyonunu arttırmaktır. Öğretmen ve öğrencilerimizin tatilden sonra başlayacak eğitim-öğretime dinlenmiş, motive olmuş bir şekilde devam etmesi bizim için önemli" diyerek tüm öğretmenleri spormence yarıştıkları için tebrik etti.

 

20-11-201920-11-201920-11-201920-11-201920-11-2019

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.