MUĞLA
DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tasarım ve Beceri Atölyelerimizin Açılışında Sinan KAYNAKÇI Konuğumuz Oldu
![Tasarım ve Beceri Atölyelerimizin Açılışında Sinan KAYNAKÇI Konuğumuz Oldu](/meb_iys_dosyalar/2021_01/15112155_1.jpg)
Pinhani Grubu üyelerinden Sinan KAYNAKÇI; Kazım Yılmaz İlkokulu, Yılmazlar Ortaokulu, Reşadiye Kazım Yılmaz İlk-Ortaokulu ve Kabaklarlı İlkokulunda kurulan Tasarım ve Beceri Atölyelerimizin açılış konuğu oldu. Kendilerine güzel sohbetlerinden ve müziklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.