MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Trafik Eğitim Alanında Güvenli Sürüş Eğitimi

Trafik Eğitim Alanında Güvenli Sürüş Eğitimi

        5 ila 15 yaş grubuna giren yayaların diğer yaş grubundaki yayalara göre çok daha fazla trafik kazasına karıştıkları istatistiklerde görülmektedir. Trafik eğitiminin çocuklarımıza küçük yaşta verilmesi ve trafik kurallarına uyma alışkanlığının kazandırılması gerektiği düşünülerek İlçemizde Datça Zübeyde Hanım Anaokulu Trafik Eğitim Pisti'nde öğrencilerimize Trafik Eğitimi verilmiştir.

        Karayolu trafik güvenliği eğitimine katkı sağlayan çalışmada, yol ve çevresinin güvenli kullanımı için gerekli olan bilgiler kazandırılmaya çalışılmış, karayolu güvenliği hakkında bilgi, tutum ve davranışları teşhis etmeye yönelik bilgiler verilmiştir.

        Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okulum Bir(inci) Projesinde de birinci olan Datça Zübeyde Hanım Anaokulunu faydalı düzenlemesinden ve etkinliğe göstermiş olduğu destekten dolayı tebrik ediyor bugünkü çalışmada katkılarından dolayı İlçe Emniyet Müdürlüğüne teşekkür ediyoruz.

 

20-11-201920-11-201920-11-201920-11-2019

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.