MUĞLA
DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜBİTAK 15. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Final Sergisine Davet Edilen Projeler Açıklandı
TÜBİTAK 15. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Finalleri Sonuçlandı![TÜBİTAK 15. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Final Sergisine Davet Edilen Projeler Açıklandı](/meb_iys_dosyalar/2021_06/20202541_20162309_f52fb764-abaa-4ea2-b061-58f3e2923471.jpg)
İzmir Bölge Finallerinde İlimizde 3 Proje, Bölge 1.'si olarak Türkiye Finallerine katılmaya hak kazandı. Ayrıca bir 2.'lik ve bir 3.'lük ile ilimizdeki 5 proje finallerde dereceye girdi.
İlçemizde Yılmazlar Ortaokulu öğrencimiz Mustafa Kemal DALGIÇ Projesi ile 2.'lik alarak bizleri onurlandırmıştır. Kendisini,değerli ailesi ve danışman oğretmeni Ali ERGEN'i tebrik ediyoruz.