MUĞLA DATÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortak Sınavlar Öncesi Moral Ziyaretleri

Ortak Sınavlar Öncesi Moral Ziyaretleri

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fedai AKIN, İlçemiz Ortaokullarını gezerek 8. sınıf öğrencilerimize TEOG (TemelEğitimde Ortaöğretime Geçiş Sınavı) öncesi moral aşıladı. "Öğrencilerimize inanıyor ve güveniyoruz, il genelinde derece yapacaklarına inancımız tam." diyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fedai AKIN, her zaman yanlarında olacağını ve imkanlar dahilinde her türlü desteği sağlayacaklarını belirtti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fedai AKIN, ziyaret sonunda okul idarecilerine ve öğretmenlerine gösterdikleri gayretlerden dolayı teşekkür etti.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fedai AKIN´ın Ortak Sınavlar öncesi mesajı

 

Sevgili Öğrencilerim, ülkemizin geleceği canım  yavrularım,

      29 -30 Nisan 2015 tarihlerinde yapılacak olan 2. Dönem TEOG sınavında Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş için sınava girecek ve okuyacağınız liseleri seçeceksiniz. Bu sınav sizler için   bu anlamda önemli olmakla birlikte, hayatta başarı için elbette tek yol değildir. Sizler, azimle istekle çalıştığınız sürece her yerde her zaman başarıyı yakalama fırsatınız olduğunu unutmayın.

              Değerli İdarecilerim, Meslektaşlarım ve Kıymetli Velilerim,
   Sizler de canım yavrularımızla birlikte bu süreçte onlara sevginiz ve ilginizle destek oldunuz, emek verdiniz  ve vermeye de devam edeceksiniz.Yavrularımızı sadece  sınavdaki başarıları ile değerlendirmeyin. Sınavda eğer başarılı olamazlarsa gideceği başka okulu onlara ceza gibi göstermeyin. Bu yöntem çocuklarımızın ileride okullarını ve yapacakları işleri sevmesine imkan vermez.Sınavların bir araç olduğunu amaç olmadığını sevginiz ve ilginizle hissettirin. Anlayış ve desteklerinizi onlardan esirgemeyin. Daima yol ve yön gösterici olun.

     Ülkemizin yarınlarını oluşturacak tüm yavrularıma,  önümüzdeki  sınavda, başaracaklarına olan tam inancımla, onları kucaklar, sevgilerimi sunarım.  TEOG Sınavında görev alacak tüm idarecilerime, öğretmen arkadaşlarıma, personelimize kolaylıklar diler, bu sınavın tüm çocuklarımız velilerimiz ve ülkemiz için hayırlı sonuçlar getirmesini ümit ederim.
                                                                                                                                    Fedai AKIN
                                                                                                                           İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

 

Eski Datça Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No 12/1 DATÇA/MUĞLA - 02527122340

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.